Hepsiburada Şifremi Unuttum

0
854

Hepsiburada şifremi unuttum yazımızda siz değerli alışveriş severlerle birlikteyiz. Hepsiburada şifrenizi unutmanız durumunda yapmanız gerekenleri paylaşmadan önce Hepsiburada alışveriş sitesi hakkında bilgi verelim. Hepsiburada sadece internet üzerinden hizmet vermektedir, haricinde herhangi bir mağazası bulunmamaktadır. Hepsiburada internet üzerinden alışveriş alanında 1998 yılından beri hizmet vermekte olup, ülkemizde bu alanda öncü kurumlardandır. Hepsiburada.com’un kullandığı slogan “her şey ayağına gelsin”dir. Hepsiburada.com elektronik, moda, takı, ev, yaşam, kırtasiye, oto, bahçe, yapı malzemeleri, anne, bebek, oyuncak, spor, kozmetik, kişisel bakım, petshop, kitap, müzik gibi bir çok kategoride çok geniş ürün yelpazesiyle ve farklı marka çeşitleriyle hizmet vermektedir.

Hepsiburada Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?

Hepsiburada şifrenizi unutmanız durumunda aşağıda adım adım ve görseller eşliğinde paylaştığımız yöntemi uygulayarak şifrenizi yenileyebilirsiniz:

1.Adım: Yapmamız gereken ilk iş Hepsiburada ana sayfasını açmak.(Aşağıdaki resme tıklayarak hepsiburada.com ana sayfasına ulaşabilirsiniz.)

hepsiburada-sifremi-unuttum-1

2.Adım: Hepsiburada ana sayfasında “Giriş Yap veya üye ol” yazısının üzerine faremizi getiriyoruz. Böylece açılan menüde “Giriş Yap” seçeneğine tıklıyoruz.

hepsiburada-sifremi-unuttum-2

3.Adım: Karşımıza gelen ekranda alt kısımda bulunan “Şifremi unuttum” kısmına tıklıyoruz.

hepsiburada-sifremi-unuttum-3

4.Adım: Karşımıza gelen ekranda boş bırakılan ilk alana Hepsiburada.com’a üye olurken kaydettiğimiz E-posta adresimizi yazıyoruz. Boş bırakılan ikinci alana ise güvenlik kontrolü için karakterleri yazıyoruz ve “Gönder” butonuna tıklıyoruz.

hepsiburada-sifremi-unuttum-4

5.Adım: Karşımıza gelen ekran mail adresimizin doğrulandığını belirtmektedir. Şifre değiştirme linkinin kayıtlı mail adresimize başarıyla gönderildiğini ve mail adresimizi kontrol etmemiz gerektiği uyarısını alıyoruz.

hepsiburada-sifremi-unuttum-5

6.Adım: Hepsiburada’ya kayıtlı mail adresimizi açıyoruz ve gelen kutusuna tıklıyoruz ve burada hepsiburada.com adresinden gelen “Üyelik Servisi” konulu maili görüyoruz. Mailimizi tıklayarak açıyoruz.

hepsiburada-sifremi-unuttum-6

7.Adım: Mailimizin görüntüsü aşağıdaki gibi olacaktır. Burada “Şifrenizi yeniden belirlemek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterlidir” yazısının altında bulunan linke tıklıyoruz.

hepsiburada-sifremi-unuttum-7

8.Adım: Karşımıza şifre değiştirme ekranı gelmektedir. Burada yeni, güçlü ve unutmayacağımız şifremizi iki kez yazıyoruz ve “Şifremi Güncelle” seçeneğine tıklıyoruz.

hepsiburada-sifremi-unuttum-8

9.Adım: Şifre değiştirme işlemini başarı ile gerçekleştirdiğimize dair aşağıdaki ekran görüntüsü ile karşılaşıyoruz. Umarız siz değerli alışveriş severlere hepsiburada şifremi unuttum yazımızda yardımcı olabilmişizdir. sifremiunuttum.org olarak sizlere keyifli alışverişler dileriz.

hepsiburada-sifremi-unuttum-9

CEVAP VER