Trendyol Şifremi Unuttum

0
1874

Trendyol şifremi unuttum diyen siz sevgili alışveriş severler aşağıda resimler eşliğinde adım adım anlatacağımız yöntemi uygulayarak Trendyol şifrenizi kolayca yenileyebilirsiniz. Trendyol şifrenizi unutmanız durumunda uygulamanız gereken yöntemi anlatmaya geçmeden önce Trendyol hakkında biraz bilgi paylaşımında bulunalım. Trendyol moda e-ticaret alanında Türkiye’nin en büyük alışveriş sitesidir. Trendyol ağırlıklı olarak giyim sektöründe hizmet veren çevrimiçi bir alışveriş sitesidir. Sitede farklı markaların ürettiği çok sayıda kıyafetin yanında, ayakkabı, çanta, saat, aksesuar ve kozmetik ürünleri yer almaktadır. Trendyol müşterilerine sadece internet üzerinden hizmet vermektedir.

Trendyol Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?

Aşağıda anlatacağımız yöntemi uygulayarak Trendyol şifrenizi kolayca yenileyebilirsiniz:

1.Adım: İlk olarak Trendyol alışveriş sitesinin ana sayfasını açıyoruz. Buraya tıklayarak Trendyol.com ana sayfasına ulaşabilirsiniz. Burada “Giriş Yap” seçeneğine tıklıyoruz.
trendyol-sifremi-unuttum-1

2.Adım: Karşımıza gelen Üye Girişi ekranında “ŞİFREMİ UNUTTUM?” düğmesine tıklıyoruz.

trendyol-sifremi-unuttum-2

3.Adım: Şimdi açılan sayfada şifremizi yenileyebilmek için Trendyol’a üye olurken kullandığımız e-posta adresimiz soruluyor. Boş alana Trendyol’da kayıtlı e-posta adresimizi yazıp “Gönder” düğmesine tıklıyoruz.

trendyol-sifremi-unuttum-3

4.Adım: Açılan sayfada tıpkı aşağıdaki görselde olduğu gibi, Trendyol tarafından e-posta adresimize link (bağlantı) içeren bir mail gönderildiği uyarısını görüyoruz.

trendyol-sifremi-unuttum-4

5.Adım: Şimdi Trendyol’da kayıtlı olan e-posta edresimizi açıyoruz. Gelen kutusuna tıkladığımızda gönderen kısmında “noreplay” yazan “Trendyol-Şifre Yenileme Talebi” konulu maili görüyoruz.

trendyol-sifremi-unuttum-5

6.Adım: Maili tıklayarak açıyoruz. Mailin içeriği aşağıdaki resimdeki gibi olacaktır. Burada yazdığı gibi yeni şifremizi belirlemek için Linke tıklıyoruz.

trendyol-sifremi-unuttum-6

7.Adım: Bu adımda karşımıza “Şifre Değiştir” başlıklı ekran gelecektir. Boş bırakılan alanlara unutmayacağımız, güçlü şifremizi iki defa yazıp, “Şifre Değiştir” düğmesine tıklıyoruz. Böylece Trendyol şifremizi yenilemiş oluyoruz. sifremiunuttum.org olarak siz alışveriş severlere keyifli alışverişler diliyoruz.

trendyol-sifremi-unuttum-7

 

CEVAP VER